Про нас | Українські Рекрутингові Системи
+38 (0532) 58 37 37 / +38 (066) 426 7857 office@urs-pol.com

Українські Рекрутингові Системи (Ukrainian Recruitment Systems LLC) далі «URS» – ліцензоване агентство з офіційного працевлаштування за кордоном. За плечима діяльності агентства багаторічний досвід наших співробітників, бездоганна ділова репутація, а також велика кількість постійних та задоволених клієнтів.

Українські Рекрутингові Системи – активно співпрацюють з великою кількістю польських роботодавців, та є одним із провідних агентств з пошуку та подальшого працевлаштування українських робітників різних кваліфікацій. Прикладом, може свідчити, один із багатьох підписаних — меморандум про співпрацю між «URS» та Союзом Роботодавців Підкарпатського Воєводства Республіки Польща.

Наші висококваліфіковані спеціалісти надають якісні, змістовні, і що є немало важливим – безкоштовні консультації.

Діяльність

     Головний принцип діяльності нашої компанії полягає в тому, що кожен українець має право на якісне життя, повинен отримувати гідну заробітну плату та вести повноцінний, безтурботний спосіб життя. Виходячи з наведеного, головна мета діяльності Українських Рекрутингових Систем полягає в тому, щоб українці отримали можливість безпечно працювати в успішній європейській державі, мали змогу відчути та побачити власними очима «європейський рівень життя». В майбутньому, отримана можливість повинна стати головною мотивацією кожного українця, привезти на батьківщину отримані знання, досвід, навички та кошти, які дає успішна держава, задля єдиної мети — побудувати успішну, незалежну, європейську Україну, щасливу, заможну родину.

Кредитування

     Завдяки широкому колу партнерів серед банківських, а також інших українських та міжнародних комерційних компаній, Українські Рекрутингові Системи пропонують вигідні кредитні умови для клієнтів, що мають фінансові труднощі та з будь-яких причин не мають змогу самостійно профінансувати стартові витрати з метою виїзду на роботу до Республіки Польща.

Вакансії

До Вашої уваги, Українські Рекрутингові Системи пропонують широкий вибір вакансій:

Здійснюємо набір робітників будівельних професій – як для внутрішніх, так і зовнішніх робіт (муляр, тесля, арматурник, плиточник, маляр-штукатур, зварювальник, підсобник та ін.)

Робітники на м’ясопереробних підприємствах: (оператор по обробці/розробленні птиці, свиней, худоби, прибирання)

Працівники на підприємствах легкої та текстильної промисловості: (швачки та ін.)

Водії різних категорій

Сезонні роботи у сільському господарстві (збір ягід, робота в теплицях, садівництво та багато ін. )

Робота на ковбасному підприємстві (пакування готової продукції)

Робота на рибній фабриці для жінок (обслуговування конвеєру за стандартами фабрики)

Робота на овочевій фабриці (обслуговування конвеєру за стандартами фабрики)

   У разі відсутності в зазначеному переліку вакансії яка б відповідала Вашим вимогам, або більш кваліфікованих професій, компанія пропонує послуги з пошуку необхідної вакансії, в найкоротший термін.