Співробітництво | Українські Рекрутингові Системи
+38 (0532) 58 37 37 / +38 (066) 426 7857 office@urs-pol.com

Співпраця з компаніями-посередниками в Україні.

     Українські Рекрутингові Системи активної співпрацюють з ліцензійними компаніями-аналогами в Україні. Предметом даної співпраці є обмін актуальними вакансіями, передача клієнтів на взаємовигідних умовах, що дозволяє забезпечити безперебійну наявність робочих місць для потенційних кандидатів на працевлаштування за кордоном. З огляду на вищевикладене, також запрошуємо до співпраці ФОПів, підприємства та організації, які мають необхідні можливості, ресурси для пошуку потенційних кандидатів на працелаштування. Дана співпраця може бути реалізована на підставі підписаних контрактів між ТОВ «УКРАЇНСЬКІ РЕКРУТИНГОВІ СИСТЕМИ» та Вами або Вашою організацією.

Запрошуємо Вас до співпраці на неповну зайнятість

     Здійснюється набір амбіційних та цілеспрямованих кандидатів на посаду «агент комерційний» в українській філії компанії. Можлива повна та неповна зайнятість. Обмеження за віком відсутні. 

      Станом на сьогоднішній день, наша компанія має одну з найбільших мереж представників в обласних та районних центрах України. 

Як зайняти посаду комерційного агенту в компанії «Українські Рекрутингові Системи»

u

     Для того, щоб отримати можливість стати частиною нашої компанії, необхідно заповнити нижчевказану анкету, відправити резюме на office@urs-pol.com та/або звернутися за контактними номерами, вказаними на нашому веб-сайті.

Що входить до обов’язків комерційного агенту та які умови заробітної плати?

u

 До загальних обов’язків комерційного агенту, входить робота з пошуку та заохочення потенційних бажаючих працелаштуватися за кордоном; представництво інтересів компанії; надання попередніх консультацій; координаційна діяльність.

  Оплата послуг, які надаються комерційними агентами, встановлюється індивідуально після проходження співбесіди.

Співпраця з компаніями-роботодавцями (Країни ЄС в т.ч. Польща, Німеччина)

    Українські Рекрутингові Системи відкриті до співпраці з фірмами, компаніями, підприємствами та організаціями, які здійснюють свою діяльність у відповідності до чинного законодавства їх країни знаходження, та які зацікавлені у наймі відповідальних, підготовлених, якісних українських робітників.

Співпраця із державною службою зайнятості

     Завдяки повній прозорості діяльності нашої компанії, ми активно приймаємо участь у державних програмах по скороченню безробіття серед працездатного населення.